W imieniu Stowarzyszenia Wielkopolski Dom Pasywny zapraszamy na konferencję, organizowaną właśnie przez  WiDP. Zachęcamy do wzięcia udziału. Wielkopolski Dom Pasywny brał udział w naszych konferencjach Eko Wzywania, polecamy tym bardziej.

 
Zapraszamy na Konferencję „Projektowanie, budowa i życie w domu przyszłości zorganizowaną przez Stowarzyszenie Wielkopolski Dom Pasywny, w Pawilonie 7 na terenie targów BUDMA w dniu 5 lutego 2020 roku. Konferencja ma na celu zaprezentowanie doświadczeń z realizacji projektów „Domów przyszłości”, czyli budynków łączących w sobie:
·         zerowe rachunki za zużywaną energię,
·         komfort i zdrowe warunki życia,
·         wygodę mieszkania,
·         jakość i trwałość wykonania,
·         niepowtarzalny design,
·         dbałość o środowisko naturalne. 
 
Powyższe korzyści są marzeniem wielu inwestorów. W „Domach przyszłości” uzyskujemy te atuty dzięki połączeniu w naszych projektach standardu pasywnego z użyciem mikro-instalacji energii odnawialnej oraz z unikalnym podejściem do projektowania.

Głównym punktem Konferencji będzie panel dyskusyjny, na którym pięcioro właścicieli „Domów przyszłości” z całej Polski podzieli się doświadczeniami i przemyśleniami z procesu planowania, projektowania i budowy oraz z okresu użytkowania swoich domów.

Konferencja będzie niepowtarzalną okazją dla przyszłych inwestorów na uzyskanie praktycznych rad przed przystąpieniem do budowy nowego domu i na wymianę doświadczeń z właścicielami, którzy z powodzeniem przeszli wszystkie etapy inwestycji, a dziś mogą cieszyć się z korzyści  zamieszkania w „Domach przyszłości”.

Tegorocznej konferencji będzie towarzyszyć wystawa „Budynek przyszłości”, na której będziemy prezentować ostatnie projekty nowoczesnych dodatnio-energetycznych budynków w standardzie pasywnym wraz z zastosowanymi w nich technologiami. Wystawa będzie trwała przez cały okres targów BUDMA w Pawilonie 7.
 
Zapisy na konferencję są możliwe pod linkiem:
https://evenea.pl/event/93001-1/  
Dla osób zarejestrowanych przewidziana jest niespodzianka.