top of page

ŚWIAT POTRZEBUJE CIEBIE I TWOJEJ PASJI!


Partnerem XII Eko Wyzwań jest Bank zmieniającego się świata i chce, aby zmieniać razem z nim. Jak? O tym poniżej. 50.000 zł dla twórców i organizacji – trwa akcja Banku BNP Paribas i Patronite - #razemzmieniamy!
Bank BNP Paribas i Patronite prowadzą wspólną akcję pod hasłem „#razemzmieniamy – świat potrzebuje Ciebie i Twojej pasji”. Twórcy i organizacje realizujące założenia Celów Zrównoważonego Rozwoju, mogą zyskać finansowe granty na rozwój swojej działalności. Partnerem medialnym konkursu jest Radio Nowy Świat.


W sierpniu ruszył nabór zgłoszeń do akcji #razemzmieniamy. To wspólna inicjatywa Banku BNP Paribas i Patronite, kierowana do twórców i organizacji, które już dziś zmieniają świat na lepsze. Każdy, kto wyśle zgłoszenie i opisze, jak w swojej działalności jak realizuje założenia Celów Zrównoważonego Rozwoju, ma szansę otrzymać jeden z pięciu grantów w wysokości 10.000 zł!


Akcja #razemzmieniamy skupia się na idei Celów Zrównoważonego Rozwoju Agendy 2030

– czyli 17 obszarów, określających szereg wyzwań, których przezwyciężenie jest kluczowe

dla rozwoju świata. Inicjatywa ma udowodnić, że każdy może włączyć się działania w

zakresie poprawy poziomu edukacji, zmniejszania nierówności, ograniczenia problemów głodu i ubóstwa czy ochrony klimatu. „Agenda 2030 na rzecz zrównoważonego rozwoju” i zawarte w niej Cele Zrównoważonego Rozwoju pokazują, co należy zrobić, by pokonać wyzwania naszych czasów. To zadania dla państw, przedsiębiorstw i każdego z nas, bo w dzisiejszych czasach wszyscy muszą tworzyć świat takim, w jakim chcielibyśmy żyć w przyszłości – tłumaczy przedstawiciel Biura CSR z Banku BNP Paribas.


Do 5 października twórcy i organizacje mogą wysyłać zgłoszenia do akcji #razemzmieniamy za pomocą formularza dostępnego na stronie: https://patronite.pl/lp/razemzmieniamy. Spośród przesłanych propozycji, wybranych zostanie ośmiu finalistów, których działania będą promowane na stronie patronite.pl a także w mediach społecznościowych. Następnym etapem będzie głosowanie internautów, którzy wspólnie z Kapitułą wybiorą pięć najciekawszych projektów a ich Autorzy otrzymają finansowe granty w wysokości 10.000 zł. każdy. Dodatkowo Laureaci będą mogli przedstawić swoje działania na antenie Radia Nowy Świat, które jest partnerem medialnym akcji #razemzmieniamy. Naszą

przyszłość kształtują ludzie z pasją – cieszymy się, że wspólnie z Bankiem BNP Paribas możemy pójść o krok dalej i jeszcze mocniej wspierać tych, którzy zmieniają świat na lepsze - mówi Marcin Skonieczny, prezes Patronite.


XIII Eko Wyzwania już 21 września (wtorek). Jeśli jeszcze nie zapisałeś/zapisałaś się, zrób to koniecznie! Udział w konferencji jest bezpłatny. Zapisy przez stronę Evenea i tu podajemy link:


Liczba miejsc ograniczona a czasu coraz mniej!

Spotykamy się 21 września w Hotel Ibis Styles Wrocław Centrum; plac Konstytucji 3 Maja 3, Wrocław. Uwaga, to jeden z kilku hoteli tej sieci we Wrocławiu, jest zlokalizowany nieopodal Dworca Głównego PKP. Dla osób przyjeżdżających samochodem, parking hotelowy jest bezpłatny. Należy pobrać bilet, a przed wyjściem przedstawić go w recepcji konferencji, piętro 1, zaznaczając, że jest się uczestnikiem Eko Wyzwań. Od 9.00 trwa rejestracja, część merytoryczną zaczynamy o 9.30, a koniec wydarzenia przewidziany jest na 15.00.

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page