top of page

DRUGI RAZ ZAPRASZAMY DO WAŁBRZYSKIEGO RYNKU!


II Targi Nieruchomości – 19 maja – na wałbrzyskim rynku. Będzie się działo! W sobotę mieszkańcy Wałbrzycha, od najmłodszych po dorosłych, nie tylko przekonają się, dlaczego warto mieszkać w Śródmieściu, ale także będą bawić się na warsztatach, koncertach i pokazach.

Śródmiejskie kamienice od kilku lat są sukcesywnie modernizowane. Rewitalizowany jest Rynek, Plac Magistracki, blask odzyskuje plac przy ulicy Rycerskiej czy Plac na Rozdrożu. Aby serce miasta zaczęło na nowo tętnić życiem, potrzebuje mieszkańców, kawiarni, biur – krótko mówiąc – ludzi. Dopiero wówczas będzie można mówić o sukcesie rewitalizacji. Organizatorzy chcą pokazać,  że centrum miasta, rynek zaczyna tętnić życiem. Oprócz oferty biur nieruchomości i firm budowlanych zaprezentują się śródmiejskie restauracje i kawiarnie, instytucje kultury.

II Targi Nieruchomości połączone z festynem rodzinnym zaplanowano po to, aby z jednej strony pokazać jak wyjątkowe mieszkania i lokale czekają w Śródmieściu, a z drugiej, żeby przypomnieć wałbrzyszanom, ile argumentów przemawia, aby w Śródmieściu żyć. Aby uzupełnić ofertę związaną z mieszkaniami, zaproszono do współpracy firmy, które zajmują się budownictwem, instalacjami, wykończeniem, stolarką okienną czy banki, dzięki którym możemy szukać środków na remonty czy kupno nieruchomości.

Przez cały czas trwania targów mieszkańcy będą mogli skorzystać z warsztatów ceramicznych, kosmetycznych, up-cyklingowych, tanecznych i kulinarnych. Najmłodsi będą skakać na dmuchańcach lub budować z ogromnych kolorowych klocków, albo próbować sił w robieniu mega baniek mydlanych. Atrakcje dla dzieci za darmo! Nie zabraknie – jak na festyn przystało – waty cukrowej, przekąsek z grilla, kukurydzy i zabawek festynowych.

Dużą niespodzianką będzie występ freestyle football show oraz degustacje.

Na dużej scenie nie może zabraknąć też muzyki. Usłyszymy legendarne już fragmenty koncertu II LO  z piosenkami Queen, a także świetny koncert licznego chóru Zespołu Szkół Integracyjnych nr 26. Polskie przeboje przypomni Karolina Zakrzewska.

Organizatorzy obiecują rozdać mnóstwo nagród w konkursach.

Zapraszamy 19 maja (sobota) od 11.00 do 18.00 do wałbrzyskiego Rynku.

4 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page