top of page

EKO OSZCZĘDZANIE PRZEZ SZYBĘ


Ekologia to nie tylko wybór naturalnych i obojętnych dla środowiska produktów i usług. To również szeroko pojęte zmniejszanie konsumpcji. Jednym z rozwiązań jest energooszczędność.


Rozwiązania ekologiczne cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród firm, także tych na Dolny Śląsku. W Wałbrzyskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej możemy wskazać wiele przykładów przedsiębiorstw, które w fazie produkcji wybierają ekologiczne rozwiązania, ale też oferują je swoim klientom.

Dla tych, którzy planują budowę, remont informacja może być szczególnie przydatna. Szklane elewacje to jasne pomieszczenia, a przy wyborze odpowiednich produktów pomogą również zachować optymalną temperaturę.

AGC Silesia w Wałbrzychu proponuje szklane elewacje Iplus – Jest to szeroka gama produktów niskoemisyjnych, przeznaczonych do izolacji cieplnej, gwarantujących większy komfort przestrzeni mieszkalnej. Dzięki zaawansowanej technologii magnetron, nasze powłoki niskoemisyjne są obecnie najlepiej spisującymi się produktami na rynku, a ponadto posiadają rygorystyczny certyfikat C2C (Cradle to Cradle) – zapewnia producent.

Szyby te zapewniają ochronę przed chłodem, izolację cieplną i kontrolę nasłonecznienia, jednocześnie zapobiegają kondensacji. Cechy te przekładają się na ekologiczne zalety szyb iplus, a tym samym ekonomiczne. Chodzi przede wszystkim o wysoki uzysk energii cieplnej. Dzięki temu zimą możemy zmniejszyć koszty ogrzewania, a tym samym ograniczymy emisję CO2. Dodajmy do tego, że powierzchnia szyb jest odporna na zadrapania, co ułatwia samym ich obróbkę.

Fot.: AGC Silesia/ Niemcy IPLUS LST

3 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page