top of page

LEGNICA WŁĄCZA TRYB EKO, CZYLI PIKNIK W RYNKU


Będzie rodzinnie, ekologicznie, sportowo, w atmosferze pikniku i dobrej zabawy. Zapraszamy do Rynku, w sobotę 15 lipca od godziny 13.00 do 19.00 na Eko Piknik, gdzie wiele interesujących propozycji znajdą dla siebie najmłodsi i ci nieco starsi.

Co będzie się działo? Zaczniemy rozgrzewką sportową, a że ruch to zdrowie, dlatego też nie zabraknie wyciszającej JOGI oraz pobudzającej ZUMBY.

Do tego konkursy z nagrodami dla całych rodzin – będą związane z ekologią, wystarczy do nich nieco wiedzy, czasami odrobiny zdolności manualnych i sprytu, ale na pewno każdy będzie mógł w nich wziąć udział. Szczegóły poznacie w czasie pikniku.

Uwaga! Zachęcamy już teraz dzieci i młodzież do konkursu wokalnego – warto przygotować repertuar. Chętnych zapraszamy do zapisów już na początku pikników, weźcie ze sobą podkład na pendrive.  

Jeśli mowa o śpiewie, to zapraszamy na koncert polskich przebojów, który zakończy nasz piknik. Ponadto będą występy lokalnych talentów (wokalne, taneczne, sportowe).

Warsztaty ekologicznych zabawek to miejsce, gdzie każde dziecko wykona samodzielnie zabawkę, a później weźmie ją ze sobą. Dla tych, którzy uwielbiają skakać, będą czekać bezpłatne dmuchańce. Do tego interaktywne przedstawienie – Eko Bajka.

Oczywiście nie może zabraknąć przekąsek, jedzenia, które jest obowiązkowym punktem festynów i pikników. Na stoiskach znajdziemy także produkty ekologiczne, smaczne i zdrowe.

Zapraszamy raz jeszcze. Bądźcie z nami!

Kiedy? 15 lipca (sobota), 13.00-19.00

Gdzie? Legnicki Rynek

4 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentarios


bottom of page