top of page

NA XI EKO WYZWANIACH BĘDZIE ZDROJOWNIA


Tak często mówimy i piszemy, że nie warto kupować wody w butelkach PET. Trzeba też pokazywać alternatywne rozwiązania. Na XI Eko Wyzwaniach będziemy gościć ZDROJOWNIĘ, która tę alternatywę na zaprezentuje.

Partnerem XI Eko Wyzwań jest ZDROJOWNIA, to marka firmy TOPSERW. Marta Lachowska - specjalistka w firmie Zdrojownia w zakresie udostępniania wody w przestrzeni publicznej, weźmie udział w panelu dyskusyjnym w czasie konferencji.

Zdrojownia specjalizuje się w sprzedaży urządzeń do dystrybucji wody wodociągowej w przestrzeni publicznej. Oferta tejże wyjątkowej firmy obejmuje źródełka oraz dystrybutory wody pitnej wewnętrzne, zewnętrzne zdroje wodne oraz urządzenia do chłodzenia i gazowania wody wodociągowej. Firma jest liderem w sprzedaży zdrojów wody pitnej w Polsce. Współpracuje z najlepszymi producentami tego typu urządzeń ze Stanów Zjednoczonych oraz Europy. Zdrojownia jest firmą świadomą dbającą o ekologię oraz promocję zdrowych nawyków żywieniowych w społeczeństwie. Zrealizowali ponad 1000 instalacji źródełek w szkołach na terenie całego kraju, współpracuje z wodociągami, biurami projektowymi, zaopatruje urzędy, biurowce, a zdroje zewnętrzne instalowane są w parkach, przy rynkach miast, deptakach i coraz częściej pojawiają się jako pomysły mieszkańców w ramach budżetu obywatelskiego. Oferowane produkty spełniają wymagania dla osób niepełnosprawnych. Więcej o firmie www.zdrojownia.pl

5 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page