top of page

PODRZUCAJĄ ODPADY


Pozbywanie się odpadów gabarytowych może przybrać kuriozalną formę czego przykład znajdujemy w Oleśnicy.

Warto i trzeba reagować na takie zachowania, jakie mają na przykład miejsce w Oleśnicy, ale miejsc, gdzie odpady trafią wszędzie tylko nie na składowisko jest wiele w Polsce. Przekazujemy informację zamieszczoną na portalu MojaOlesnica.pl, aby pomóc w odnalezieniu sprawców notorycznego podrzucania odpadów budowlanych. Dewastując środowisko jednocześnie sprawcy narażają mieszkańców na koszty usuwania gabarytów.

– Odpady te są wyrzucane przez prawdopodobnie firmę remontową która świadczy obecnie usługę dla któregoś z mieszkańców Oleśnicy. W godzinach wieczorowo-nocnych z 4 na 5 listopada zostały wyrzucone rzeczy na zdjęciu. Może ktoś z mieszkańców widział osoby lub pamięta numer rejestracyjny auta, którym te rzeczy przywieziono, a może widział z którego mieszkania w Oleśnicy te rzeczy były wynoszone – przytacza wypowiedzi mieszkańców słyszymy od jednego z mieszkańców wspólnoty mieszkaniowej z ul. Wojska Polskiego 64 w Oleśnicy.

Podobny proceder ma miejsce w innych częściach miasta. Informacje na ten temat można kierować na adres e-mail muzzy0(at)vp.pl.

3 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page