top of page

Viessmann i jakość życia – XIII Eko Wyzwania


– Polskie uzdrowiska duszą się w dymie, wymagają działania już i to zdecydowanego, współpracujemy z samorządami między innymi, aby rozwiązać te problemy – mówił w czasie XIII Eko Wyzwań Łukasz Sajewicz, dyrektor ds. klient strategicznego. Jednym z takich rozwiązań jest wyspa energetyczna. Jej sens i przykład mogliśmy poznać na ostatniej konferencji. To odpowiedź na stan sieci przesyłowych, potrzebę magazynowania energii oraz przykład korzystania z wielu, hybrydowo łączonych rozwiązań, które Viessmann wykonuje we współpracy z MEB Group.


Jak swoją rolę w klimatycznym wyzwaniu widzi firma Viessman? O to dwa przykłady:


Tworzymy wyższą jakość życia

Świat się zmienia. Firma Viessmann pomaga kształtować te zmiany, tworząc wyższą jakość życia dla pokoleń - dzięki inteligentnym rozwiązaniom dla klimatu i komfortu życia. Patrząc wstecz na kluczowe kamienie milowe w historii Viessmann, staje się jasne, że entuzjazm dla innowacji jest zakorzeniony w firmowym, a raczej rodzinnym - DNA. Rozszerzanie wiedzy na temat możliwości, jakie niosą za sobą odnawialne źródła energii, a także kosztów ich przetworzenia na energię cieplną, to jedno z priorytetowych działań Viessmann od samego początku działalności. Niezmiernie cieszy fakt, że lata pracy i energia poświęcona na edukację Klienta - przyniosły efekty i zmieniły branżę grzewczą!


Tworzymy przestrzeń życiową dla przyszłych pokoleń

Viessmann odważnie patrzy w przyszłość. Firma przez najbliższe lata będzie zorientowana przede wszystkim na nowoczesne zarządzanie energią w całym domu w oparciu o nowe technologie oraz digitalizację i informatyzację komunikacji. Digitalizacja, w rozumieniu systemów grzewczych oznacza kompletną kontrolę i zarządzanie energią cieplną w budynkach. Digitalizacja dotyczy jednak nie tylko produktów marki, ale również sposobów zarządzania, modelu pracy oraz współpracy z Partnerami i Instalatorami, a także kontaktu z Klientem. https://www.viessmann.pl/

20 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page