top of page

XIII Eko Wzywania: Viessmann – solidne fundamenty i biznes oparty na wartościach


W czasie XIII Eko Wzywań będziemy rozmawiać o energii i oczywiście o energii cieplnej. Branża grzewcza odnotowuje okres dynamicznego rozwoju. Zmienia się rynek, pojawiają się nowe technologie, rozwiązania ustępują miejsca bardziej ekologicznym

i energooszczędnym. Przedsiębiorstwem, które od lat angażuje się w projekty, mające na celu poprawę stanu środowiska naturalnego jest firma Viessmann, lider produkcji systemów grzewczych i chłodniczych na najwyższym poziomie technologicznym.


Od początku działalności, polski oddział firmy Viessmann, angażuje się w projekty, które pozwalają zmodernizować i usprawnić jakość energetyczną i ekonomiczną branży grzewczej w Polsce. Konsekwencja, przełamywanie barier w myśleniu oraz wiara w sukces, przynoszą wymierne rezultaty w postaci wiodącego miejsca w branży oraz zaufania, jakim obdarzają firmę Partnerzy i Klienci.


Sytuacja w branży grzewczej to okres dynamicznego rozwoju. Zmienia się jednak nie tylko rynek, ale również sam Klient. Społeczeństwo polskie staje się coraz bardziej otwarte na nowe technologie oraz coraz bardziej chętne do zmiany nawyków. Firma Viessmann proponuje swoim Klientom rozwiązania, które nie tylko odpowiadają na ich potrzeby, ale w globalnym kontekście, mają prowadzić do zmian polityki klimatycznej i poprawy jakości życia.


Jako pionier ochrony środowiska, Viessmann dostarcza systemy grzewcze o wyjątkowo niskiej emisji substancji szkodliwych i dużej sprawności energetycznej. Topowe produkty to pompy ciepła, systemy solarne, systemy chłodnicze, panele fotowoltaiczne oraz kotły kondensacyjne nowej generacji. - Działanie z troską o przyszłe pokolenia jest częścią naszej filozofii. Wspólnie z naszymi partnerami i

rzemiosłem instalatorskim, chcemy skoncentrować się na nowoczesnym zarządzaniu energią gospodarstw domowych w oparciu o nowe technologie oraz digitalizację i informatyzację komunikacji. W zakresie systemów grzewczych oznacza to kompletną kontrolę i zarządzanie energią cieplną w budynkach – tłumaczy Sebastian Walerysiak, Prezes Viessmann Sp. z o.o.Przez lata, firma Viessmann Sp. z o.o., wprowadziła wiele innowacyjnych przedsięwzięć. Obok usługi 24-godzinnej infolinii techniczno-serwisowej, to również powołanie do życia Fundacji „Świadomi Klimatu", której celem jest budowanie świadomości ekologicznej i zapobieganie niskiej emisji, a także prowadzona od 2003 roku Szkoła Policealna Nowoczesnych Technik Grzewczych Akademii Viessmann. Są to jedyne takie przedsięwzięcia w branży grzewczej w Polsce, a także jedyne tego typu, prowadzone przez firmę na świecie.


Więcej o rozwiązaniach Viessmann już 21 września we Wroxcławiu. Jeśli jeszcze nie zapisałeś/zapisałaś się, zrób to koniecznie! Udział w konferencji jest bezpłatny. Zapisy przez stronę Evenea i tu podajemy link:


Grupa Viessmann jest wiodącym producentem systemów grzewczych, przemysłowych i chłodniczych na arenie międzynarodowej. Kompleksowa oferta firmy Viessmann zawiera indywidualne rozwiązania wykorzystujące efektywne systemy o mocy od 1,5 do 120 000 kilowatów, przeznaczone do wszystkich

obszarów zastosowania i wszystkich nośników energii.

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page