top of page

Zapraszamy w imieniu Dolnośląskiej Izby Gospodarczej i Fortum zapraszamy do udziału w spotkaniu... 

Zapraszamy w imieniu Dolnośląskiej Izby Gospodarczej i Fortum zapraszamy do udziału w spotkaniu ON-LINE, 23 lipca br. godz. 12.00 - 13.30. Podczas spotkania zostanie zaprezentowany raport „Wrocławscy i Sztokholmscy: ekologia po polsku i po szwedzku”.

Raport prezentuje rozwiązania, które wspierają zrównoważony rozwój miast – m.in. w zakresie gospodarki odpadowej, czy dbałości o czyste powietrze. Na przykładzie statystycznych rodzin Wrocławskich i Sztokholmskich analizujemy, czego mieszkańcy obu miast mogą się od siebie wzajemnie nauczyć w kwestii miejskiej ekologii, a szczególnie w kontekście Gospodarki Obiegu Zamkniętego.

Co sprawiło, że Sztokholm to jedna z najczystszych stolic Europy? Jak wrocławianie dbają o czyste powietrze w swoim mieście? Czy Wrocław i Sztokholm mogą służyć za wzór zrównoważonego rozwoju dla innych polskich miast? Czy życie w czystym mieście kosztuje więcej?

Na te i inne pytania odpowiemy już 23 lipca – zapraszamy!
Udział w spotkaniu wezmą:

Jakub Mazur, Wiceprezydent Wrocławia

Michał Łuczak, Prezes DIG

dr Maciej Milewicz, autor raportu

Piotr Górnik, Dyrektor ds. Energetyki Cieplnej w Fortum

Andreas Jönsson, Manager ds. Relacji Biznesowych w Fortum


23 lipca 2020, platforma ZOOM, godz. 12:00-13:30Warunki udziału:

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, jednakże możliwy wyłącznie po otrzymaniu potwierdzenia udziału od organizatora na maila podanego w zgłoszeniu do dnia 22.07.2020 r. Liczba miejsc jest ograniczona.  Organizator spotkania zastrzega sobie możliwość selekcji zgłoszeń, a także możliwość zmiany terminu lub odwołania wydarzenia.


Osoba kontaktowa:Dolnośląska Izba Gospodarcza

ul. Świdnicka 39

50-029 Wrocław

tel.: +48 71 343 71 75

tel.: +48 606 969 066

22 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page