top of page

BUDYNEK PRZYSZŁOŚCI JUŻ MOŻNA ZOBACZYĆ


Budownictwo pasywne, chociaż możemy w ten sposób budować tu i teraz, to jest to w pewnym sensie „doganianie” przyszłości. Pewne jest, że w tym kierunku powinno budownictwo rozwijać się w najbliższych latach. A jeśli zapytamy: CzyToGruszka?

Na naszych konferencjach Eko Wyzwania wiele razy rozmawialiśmy o budownictwie pasywny, m.in. za sprawą Bartosza Królczyka, Prezesa Stowarzyszenia Wielkopolski Dom Pasywny.

  • Jak można uzyskać dofinansowanie na budowę drewnianych budynków energooszczędnych?

  • Jak się projektuje, buduje i żyje w budynku dodatnio-energetycznym w standardzie pasywnym?

  • Co to jest projektowanie według wzorców natury? 

  • Czy jest możliwa ekonomiczna transformacja starego opuszczonego strychu miejskiej kamienicy w super komfortowe i super energooszczędne biuro lub mieszkanie?

  • Jak zintegrować system wentylacji mechanicznej z rekuperacją z pompą ciepła, aby podwójnie odzyskiwać ciepło zimą i za darmo chłodzić budynek latem?Na te i na inne pytania mogą uzyskać Państwo odpowiedzi między 30/01 - 02/02 na konferencji i wystawie pod wspólnym tytułem: "Budynek przyszłości. Poza standard pasywny", odbywającej się w Poznaniu na targach Budma 2018.

Wstęp na konferencję wolny w ramach wejścia na targi. W ramach konferencji organizowane są dwie wycieczki szkoleniowe na obiekty w standardzie pasywnym:

  • Budynek CzyToGruszka - funkcjonujący od 4 lat parterowy budynek wykonany w drewnianej technologii szkieletowej, certyfikowany do standardu pasywnego

  • Biuro architektoniczne Pasywny m2 - przykład adaptacji poddasza historycznej kamienicy według standardu EnerPHit

Więcej informacji o wydarzeniu na stronie: widp.pl/budynekprzyszlosci_budma2018.html
3 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentários


bottom of page