top of page

ILE TWOJA FIRMA MOŻE OSZCZĘDZIĆ NA KOSZTACH ENERGII?


Energia jest coraz droższa - to widzimy wszyscy płacąc rachunki. Prognozy pokazują, że nie ma co liczyć na zmianę tej sytuacji. Wysokie koszty energii to częsty problem przedsiębiorstw.

Coraz wyższe rachunki płacone przez firmy odbijają się niekorzystnie na finansach firmy, uniemożliwiając jej rozwój i nowe inwestycje. Jeśli jesteś właścicielem mikro, małego lub średniego przedsiębiorstwa i chcesz wydawać mniej na energię, to jest na to sposób!

Stowarzyszenie Wolna Przedsiębiorczość ze Świdnicy realizuje projekt „Ekokreatywne firmy – nowe kompetencje – czysty zysk”, do którego mogą zgłosić się przedsiębiorcy z całej Polski w celu uzyskania doradztwa w zakresie poprawy efektywności energetycznej.

Udział w projekcie zapewni Twojej firmie pomoc ekspercką, która pozwoli ustalić, jakie są możliwości zmniejszenia zużycia energii. Otrzymasz propozycje usprawnień wraz z rekomendacjami dotyczącymi konkretnych technologii i rozwiązań, służących zmniejszeniu energochłonności, a nawet wytwarzaniu własnej energii w firmie. Dowiesz się, jak osiągnąć znaczące oszczędności w przedsiębiorstwie oraz otrzymasz rekomendacje dotyczące metod sfinansowania niezbędnych modernizacji i inwestycji. Co istotne te usługi są dofinansowane ze środków publicznych, więc Twoja firma nic za to nie zapłaci.

Oszczędzanie energii to nie tylko inwestycje idące w grube tysiące, czasami wystarczy zmiana prostych nawyków i wiedza o tym, jak na co dzień można wpływać na obniżanie rachunków. Czasem jest to praktyczna umiejętność odpowiednio wczesnego dostrzegania przejawów źle działających instalacji w budynku. Jest to także wiedza pracowników, przydatna z punktu widzenia opłat za energię, jak dbać o instalacje w trakcie ich eksploatacji.

Taką wiedzę zdobędziesz Ty i Twoi pracownicy dzięki udziałowi w projekcie. Wejdź na stronę www.ekofirmy.fea.pl i zapisz swoją firmę do projektu (klikając w „zgłoś firmę”). Więcej informacji w biurze projektu – ul. Stalowa 2, 58-100 Świdnica, ekofirmy@fea.pl, tel. 74 64 50 144

Projekt „Ekokreatywne Firmy – nowe kompetencje – czysty zysk” jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Poddziałanie 2.1.1. „Rozwój kapitału ludzkiego w przedsiębiorstwach”

3 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page