top of page

KONFERENCJA ECO WYZWANIA 2015 [ZOBACZ FILM]

13 listopada do Wałbrzycha zjechali do Wałbrzycha uczestnicy konferencji ekologicznej dla samorządowców i przedsiębiorców.  Wśród wykładowców były ogólnopolskie autorytety w dziedzinie ochrony środowiska, przedstawiciele Ministerstwa, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego, parlamentarzyści a także specjaliści i autorytety w dziedzinie ekologii.

- Rozwój gospodarczy musi odbywać z poszanowaniem przyrody, uwzględniając potrzeby zarówno współcześnie żyjących ludzi, jak i przyszłych pokoleń. Obok racjonalnego zarządzania zasobami naturalnymi i rozwoju odnawialnych źródeł energii powinniśmy jak największą uwagę skupić na edukacji ekologicznej społeczeństwa - stąd pomysł na konferencję - mówi Aldona Ziółkowska-Bielewicz z portalu ekopraktyczni.pl.

"Ekowyzwania" to zastrzyk wiedzy o nowych przepisach, uregulowaniach, możliwościach rozwiązań w dziedzinie  ekologii, nowe informacje na temat niskiej emisji, czy efektywności ekologicznych rozwiązań w biznesie. Konferencja spełnia także funkcję integracyjną  środowiska biznesu i samorządowców, co służy wymianie doświadczeń i nawiązaniu relacji.

Ekowyzwania to edukacja ekologiczna na poziomie ponaduczelnianym, a także wiedza o nowych możliwościach finansowania ekologicznych inwestycji.

Eko Wyzwania 2015 - film cz. 1


Eko Wyzwania 2015 - film cz. 214 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page