top of page

OD LAT O EKOLOGII


Działają od 2002 roku, a od 2003 wydają ogólnopolski miesięcznik „Ekonatura”. Polecamy, bo cenimy rzetelne informacje i fachowość, a na temat ekologii nigdy za wiele.

Stowarzyszenie Ekonatura odpowiada za czasopismo oraz liczne spotkania i konferencje, które dotyczą wielu aspektów ekologii, chociaż – jak wiadomo – wyzwań z dziedziny ochrony środowiska przybywa wraz z rozwojem cywilizacji, zatem tematów nie zabraknie do kolejnych publikacji i dyskusji.

W listopadzie na Uniwersytecie Przyrodniczym już kolejne spotkanie organizowane przez Ekonaturę, którego tematem będzie kryzys zasobów słodkiej wody.

Od grudnia 2003 roku Stowarzyszenie wydaje ogólnopolski miesięcznik „Ekonatura” – Aktywność wydawnictwa koncentruje się na podnoszeniu świadomości ekologicznej i prozdrowotnej społeczeństwa polskiego to jest dbaniu o dobro przyrody, rozpowszechnianiu proekologicznej działalności na rzecz środowiska, najnowszych technologii i produktów ekologicznych, a także promowaniu zdrowego stylu życia – wyjaśnia redakcja czasopisma.

Dlaczego przedstawiamy naszym Czytelnikom Ekonaturę? Naszym zdaniem edukacja ekologiczna to klucz do naszej przyszłości, a jednym z zadań promocji edukacji ekologicznej jest nadawanie i wręczanie LAURÓW EKOPRZYJAŹNI przyznawanych przez Kapitułę na wniosek Zarządu i Redakcji EKONATURY. LAURY EKOPRZYJAŹNI to jedyne w naszym kraju wyróżnienia z zakresu edukacji ekologicznej i to trzeba „przekazać dalej”.

5 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page