top of page

TOYOTA TSUSHO NA EKOLOGICZNYM PIKNIKU


Partnerami IV Ekologicznego Pikniku Rodzinnego w Parku Sobieskiego są firmy związane z Wałbrzychem, które w swojej działalności kierują się również dobrem środowiska naturalnego. Jednym z nich jest Toyota Tsusho Europe SA.

Czym zajmuje się Toyota Tsusho? Od ponad pół wieku buduje lokalną sieć sprzedaży, będąc uznanym partnerem w branży motoryzacyjnej oraz sukcesywnie rozwija działalność biznesową w sektorach poza motoryzacyjnych. Dla sektora produkcyjnego oferuje zarządzanie Globalnym Łańcuchem Dostaw (usługi logistyczne – inbound logistics).

Ponadto klientom oferuje usługi relokacji oraz budowy linii przemysłowych i maszyn. Obszar działania Toyoty Tsusho najbardziej związany ze zrównoważonym rozwojem obserwujemy w usługach zarządzania projektami oraz instalacji maszyn. Sektor produkcyjny wspiera również poprzez kompleksową obsługę zakładów produkcyjnych w zakresie trzech obszarów:

        *Total Waste Management – obrót surowcami odpadowymi, logistyka wewnętrzna i zewnętrzna, segregacja i przygotowanie odpadów produkcyjnych do wysyłki, wywóz i nadzór nad odbiorem i utylizacją odpadów produkcyjnych, serwis na terenie klienta np. czyszczenie maszyn, czyszczenie elementów instalacji (w tym zbiorników)

        *obrotu surowcami odpadowymi oraz odpadami niebezpiecznymi - w tym złomowaniem zużytych maszyn i urządzeń

        *Industrial Service - obejmujący usługi utrzymania linii produkcyjnych i urządzeń na terenie Klienta w zakresie ich czyszczenia i konserwacji.

Każdy, kto zagości na IV Ekologicznym Pikniku Rodzinnym będzie mógł porozmawiać z przedstawicielami Toyoty Tsusho i zasięgnąć dodatkowych informacji. Wiedza ta przyda się w czasie konkursu o rower.

Zapraszamy 16 czerwca od 11.00 do 18.00 do Parku Sobieskiego w Wałbrzychu.

3 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page