top of page

W DOBIE PANDEMII CHCEMY POMÓC POLSKIM PRZEDSIĘBIORCOM WYJŚĆ SILNIEJSZYM Z AKTUALNEJ...

Zaktualizowano: 30 cze 2020


W DOBIE PANDEMII CHCEMY POMÓC POLSKIM PRZEDSIĘBIORCOM WYJŚĆ SILNIEJSZYM Z AKTUALNEJ, TRUDNEJ SYTUACJI.


Warto pamiętać, że koronawirus wkrótce minie i to od Ciebie zależy, gdzie będzie Twoja firma po kryzysie.

To czas na mądre i pewne inwestycje, które bardzo szybko się zwrócą. Sama lokata kapitału w panele fotowoltaiczne to pewny zwrot, a tym bardziej, gdy teraz możesz skorzystać z leasingu, który przez 6 miesięcy płacimy za Ciebie! W tym celu wystarczy jedynie wypełnić formularz na dole strony. Skontaktuje się z Tobą przedstawiciel Strefy Energii, który przeprowadzi Cię przez cały proces inwestycji.


Dlaczego warto?

W najtrudniejszym okresie ograniczysz wydatki, a jednocześnie zapewnisz sobie przewagę, gdy tylko gospodarka wyjdzie na prostą. Zagwarantujesz sobie darmowy prąd na dziesiątki lat, a tym samym ograniczysz koszty – w pierwszej połowie roku możesz zyskać na tym nawet 40 000 złotych!

Aby pomóc podjąć Ci decyzję o zakupie elektrowni słonecznej dzisiaj – zapłacimy za Twoją elektrownię do 6 rat leasingowych, dzięki czemu zyskasz:

6 miesięcy bez opłat za fotowoltaikę i prąd

300 miesięcy bez płacenia rachunku za energię elektryczną

300 miesięcy zysku

300 miesięcy darmowej energii ze słońca

300 miesięcy oddechu finansowego dla Twojej firmy

do 6 miesięcy nie płacisz opłat za swoją elektrownię słoneczną

Fotowoltaika w Twojej firmie – co na tym zyskasz?

Ceny fotowoltaiki w porównaniu do szybkości zwrotu i pewności, jaką jest ta inwestycja, to naprawdę niewielki koszt. Darmowy prąd pozwoli zaoszczędzić dodatkowe środki, które możesz przeznaczyć na dalszy rozwój firmy lub nowe inwestycje.

Panele fotowoltaiczne to pewna inwestycja. Zwrot całości może nastąpić nawet po 5 latach, a to oznacza, że przez kolejne 20 lat prąd będziesz miał zupełnie za darmo. O pewności tej inwestycji niech świadczy również fakt, że gwarancja obejmuje wszystkie komponenty. A w przypadku awarii falownika, wspomożemy Cię i założymy falownik zastępczy.

Sam montaż paneli fotowoltaicznych w Twojej firmie to początek naszej pracy. W ramach kompleksowej obsługi zapewniamy opiekę i wsparcie poinstalacyjne. Tak jak i Ty, wiemy doskonale, że musisz być zadowolony z tego co otrzymasz, a także mieć pewność, że zaufałeś odpowiedniej firmie. W razie wątpliwości odnośnie funkcjonowania paneli fotowoltaicznych poproś o wsparcie poinstalacyjne. Sprawdzimy, czy cała instalacja działa prawidłowo i zapewnia maksymalną efektywność.

Fotowoltaika – To czas na pewną inwestycję dla Twojej firmy

Gdy tylko minie trudny okres, wielu z nas będzie miało niepowtarzalną okazję, aby wzmocnić i poprawić swoją pozycję na rynku. To właśnie teraźniejsze inwestycje mogą zdecydować o świetlanej przyszłości Twojego przedsiębiorstwa. Dlaczego właśnie fotowoltaika?

Twoja firma łatwiej przejdzie przez ten trudny okres

Dodatkowe środki na utrzymanie Twojej firmy i pracowników

Zabezpieczenie finansowe i energetyczne na wypadek powrotu wirusa

Zabezpieczenie mocowe i energetyczne na wypadek suszy

Pasywne źródło przychodu na 25 lat

Skorzystaj z pomocy

Na wszelkie pytania dotyczące wsparcia odpowiedzą nasi przedstawiciele. Skontaktuj się z nimi za pomocą formularza na naszej stronie https://strefaenergii.com/kontakt/

Strefa Energii

Adres:

ul. Kolejowa 30A

32-080 Zabierzów k/ Krakowa

E-mail:

Telefony:

+48 535 989 535

Nasze oddziały:

Oddział Wrocław

Adres:

ul. Fabryczna 5-7

55-080 Pietrzykowice

Oddział Katowice

Adres:

ul. Bielska 7G

43-190 Mikołów

Oddział Warszawa 

Adres:

ul. Górna Droga 5

02-495 Warszawa

14 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page