top of page

ZSEE NAJNOWOCZEŚNIEJSZY W EUROPIE


Z połączenia doświadczeń i sił Wastes Service Group i MB Recycling powstał EWM Recycling. To uruchamiany właśnie jeden z najnowocześniejszych w Europie zakładów przetwarzania ZSEE.

EWM Recycling zamierza oprzeć swoją działalność na nowoczesnych technologach przetwarzania zużytych urządzeń elektrycznych i elektronicznych oraz metali żelaznych i nieżelaznych, co jest możliwe między innymi dzięki korzystaniu na doświadczeniach Wastes Service Group i MB Recycling.

Jak doszło do tej współpracy? Na początku spółka EWM Polska kupiła od KGHM METRACO S.A. instalację do przetwarzania zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. MB Recycling nabył od WSG Group pięćdziesiąt procent udziałów w spółce zależnej EWM Polska Sp. z o.o. Później zmieniła się nazwa firmy na EWM Recycling Sp. z o.o.

Cztery podstawowe dziedziny działania, a zarazem oferty EWM Recycling to: zbiórka, przetwarzanie, odzysk, recycling - kompleksowa usługa zarządzania odpadami. Zakład jest w trakcie uruchamiania, jednak już za chwilę przetwarzanie w Kiełczowie ruszy pełną parą.

5 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Komentarze


bottom of page