top of page

II EKOLOGICZNY PIKNIK JUŻ 11 VI


Drugi raz będziemy przywracać życie w Parku im. Sobieskiego w Wałbrzychu. Zapraszamy na pełen atrakcji Ekologiczny Piknik Rodzinny w Ogrodzie Różanym w Parku im. Sobieskiego w sobotę, 11 czerwca między 14:00 a 19:00 – konkursy, warsztaty, degustacje oraz koncert laureata TOP TRENDY.

Co zaplanowaliśmy na ten dzień? Piknik jest przede wszystkim ekologiczny i z myślą o całych rodzinach. Niemal przez cały czas trwania pikniku będziemy rozgrywać konkursy, w których każdy może wziąć udział. Będą to m.in.: Zdrowa Żywość - przygotuj zdrowe śniadanie, ułóż piramidę żywienia; Bądź EKO - zrób człowieka z plastiku i drewna; Quiz segregator; EKOspontan; Konkurs wokalny „Zielona piosenka”; Bezpieczny pojazd – budujemy ekosamochód; Planeta Bezpieczna i Ekologiczna - obraz z plastikowych rurek; Drużynowe wyścigi na 3-ch nogach; Rzut do celu. Już w tej chwili trwa konkurs dla internautów – wystarczy wymyślić i przesłać na adres gosia@ekopraktyczni.pl hasło nawiązujące do: pikniku, Toyoty i ekologii.

Do wygrania w konkursach czekają: rower, hulajnogi, sprzęt i gadżety sportowe oraz vouchery do Hotelu Maria Wałbrzych, vouchery do cukierni, lodziarni… i wiele innych.

Pierwszym 200 dzieciom przekażemy kupony uprawniające do odbioru lodów gratis.

Zapraszamy również do Strefy Warsztatów, gdzie będziemy mogli wypróbować swoje umiejętności na Eco symulatorze Jazdy; sprawdzimy jak można samemu zrobić zabawki ze skrawka lub jak samodzielnie wyprodukować kosmetyki. Do tego gotowanie na żywo wraz z degustacją. Na łące obok kortów będziemy mogli dołączyć do zumby lub jogi.

W strefie małego dziecka do dyspozycji dla najmłodszych będzie czekał plac zabaw, o 15.30 zobaczymy mydlane bańki giganty a nieco wcześnie, bo o 15:30 joga dla najmłodszych.

Na zakończenie, między 18.00 a 19.00 zapraszamy na koncert Michała Rudasia, laureata TOP TRENDY, The Voice of Poland.

Ponadto na terenie Ogrodu Różanego będą stoiska: grillowe, pajdy ze smalczykiem, wata cukrowa, popcorn i kukurydza, balony dla dzieci, lody, przyprawy i zioła, oleje naturalne i zdrowe, przetwory naturalne z lasu, sery, jajka i wiele innych.Program Piknik Ekologiczny 11 czerwiec 2016

Miejsce: Ogród Różany i alejki obok Ogrodu Różanego, oraz Łączka nad kortami Zapraszamy najpierw do Ogrodu Różanego, gdzie w programie:

14:00 Rozpoczęcie pikniku, przywitanie gości. 14:05 Rozgrzewka z Koszykarzami Górnika Wałbrzych. 14:15 Crazy Kids - Widowisko interaktywne dla dzieci.

Od 15:20 do godziny 17:35 zapraszamy na konkursy:

• Zdrowa Żywość: przygotuj zdrowe śniadanie, ułóż piramidę żywienia • Bądź EKO: Zrób człowieka z plastiku i drewna, Quiz segregator, EKOspontan • Konkurs wokalny „Zielona piosenka” • Bezpieczny pojazd – budujemy ekosamochód. • Planeta Bezpieczna i Ekologiczna obraz z plastikowych rurek • Drużynowe wyścigi na 3-ch nogach. • Rzut do celu

Do wygrania: rowery, hulajnoga, sprzęt i gadżety sportowe, vouchery do Hotelu Maria Wałbrzych, vouchery do cukierni, lodziarni… i wiele innych. O godzinie 15:40 zaczniemy warsztaty „Zabawki ze skrawka”. O 16:20 poznamy zwycięzcę konkursu dla Internautów na ekologiczne hasło, łączące: ekologię, Toyotę – Zieloną Fabrykę w Zielonym Mieście i piknik. O godzinie 18.00 zaczniemy koncert Michała Rudasia. A do tego: Na terenie Ogrodu Różanego Partnerzy wydarzenia będą także prezentować się uczestnikom pikniku w ramach stoisk i namiotów, w których również zapowiada się szereg atrakcji. Strefa Warsztatów Eco symulator Jazdy 14.00- 19.00 Warsztaty: Zabawki ze skrawka 14.00- 18.00 (każde dziecko wyjdzie z pikniku z własnoręcznie robiona zabawką). Warsztaty: kosmetyki ekologiczne 14.00- 18.00 (każdy dostaje kosmetyki, które sam wykona). Warsztaty: kulinarne z degustacją (14.00 do 18.00), degustacje co godzina: 15.00, 16.00, 17.00. I zapraszamy do drugiego miejsca - łąka w Parku Sobieskiego, gdzie:

14.00 Zumba 15.00 Zumba 16. 00 Joga 17.00 Joga

Strefa małego dziecka: Plac zabaw dla najmłodszych, Bańki giganty 15. 30, Joga dla najmłodszych 15.00 (po prawej stronie sceny, poniżej Ogrodu Różanego) Na terenie Ogrodu Różanego będą stoiska: grillowe, pajdy ze smalczykiem, wata cukrowa, popcorn i kukurydza, balony dla dzieci, lody, przyprawy i zioła, oleje naturalne i zdrowe, przetwory naturalne z lasu, sery, jajka…

Zapraszamy również do zapoznania się z pełnym programem wydarzenia na naszym Facebooku, gdzie zamieszamy wszelkie aktualności związane z Piknikiema wszystko pod tym linkiem.

5 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page