top of page

Targi EKOTECH 2021 – Gospodarka odpadami, ochrona środowiska ibezpieczna przestrzeń.

Zaktualizowano: 7 sty 2021

Od ponad 20 lat targi EKOTECH zrzeszają branżowych przedsiębiorców, przedstawicieli samorządów i pracowników naukowych, dając im możliwość zapoznania się z najnowszym sprzętem, technologiami, ale także trendami dotyczącymi gospodarki odpadami i ochrony środowiska. Tegoroczna edycja także pokaz firm zajmujących się odkażaniem przestrzeni.


Targi EKOTECH to jedno z najważniejszych wydarzeń branży komunalnej w Polsce. Tegoroczna edycja trwać będzie od 28 do 29 kwietnia 2021r. Co roku do kieleckiego ośrodka wystawienniczego przyjeżdżają najwięksi krajowi i zagraniczni wystawcy związani z ochroną środowiska oraz gospodarką odpadami.

Tu warto być!

To jedno z najstarszych i największych wydarzeń tej gałęzi gospodarki w Polsce. W jego trakcie właściciele firm produkujących kosze na śmieci, maszyny do ich

szybkiego opróżniania, biodegradowalne worki na odpady, a także sprzęt, pozwalające utrzymać czystość przestrzeni publicznej mogą przedstawić swoją ofertę licznym zwiedzającym. Warto podkreślić, że gośćmi targów EKOTECH nie są przypadkowe osoby – to przedstawiciele instytucji publicznych, właściciele firm przemysłowych, a także samorządowcy. To podczas kieleckiego wydarzenia wystawcy spotykają się z kontrahentami , aby złożyć deklaracje współpracy i podpisać umowy.


Siła konferencji

Organizatorzy Targów EKOTECH stawiają na dzielenie się wiedzą. Podczas wydarzenia organizowanych jest szereg konferencji przeznaczonych dla branżowych specjalistów ale także samorządowców. Już po raz kolejny zostanie zorganizowane Międzynarodowe Forum Gospodarki Odpadami, a pracownicy administracji publicznej będą mogli uczestniczyć w spotkaniach i konferencjach z zakresu regulacji prawnych, recyklingu odpadów czy pozyskiwania środków na ekologiczne rozwiązania dla gmin.


Bezpieczna przestrzeń

Pandemia COVID-19 bardzo wyraźnie pokazała, jak wielkie znaczenie ma bezpieczna przestrzeń wspólna. Organizatorzy tegorocznej edycji Targów EKOTECH otwierają się na współpracę z firmami, które zajmują się profesjonalnym odkażaniem powierzchni; dezynfekowaniem ulic, chodników i przystanków autobusowych, ozonowaniem biur czy dezynfekowaniem linii

produkcyjnych.


Targi EKOTECH trwają od 24 do 25 lutego w Targach Kielce.45 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page